Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru na Sajmu obrazovanja u Nišu

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru je učestvovao na petom po redu Sajmu obrazovanja u Nišu „Moja karijera – moj izbor“.  I ove godine IUNP je ponudio budućim brucošima i srednjoškolcima mogućnost da se na jednom mjestu detaljno informišu o željenom fakultetu.

Na sajmu je svoje štandove imalo preko 40 fakulteta, visokih i srednjih škola, kao i agencije koje se bave edukacijom iz oblasti učenja stranih jezika, škole računara, socijalnih veština, tehnika pregovaranja, marketinga, PR-a, menadžmenta, računovodstva itd.

U okviru dvodnevnog sajma organizovane su i dve tribine. Tribina „Bolonja − prednosti i mane“ i tribina „Dodatak diplomi − povezivanje fakulteta, privrede i institucija“. Organizator  tribina je Savez studenata Univerziteta u Nišu.